Home O firmie Vision
O firmie Vision PDF Drukuj Email


Firma Vision International People Group jest jedną z największych firm, sprzedająca produkty dla zdrowia i urody na rynku międzynarodowym. Motto Firmy — "Robimy zdrowy biznes". Od momentu założenia firmy w 1996 roku, kierownictwo firmy swoje wysiłki stale kieruje na stworzenie nowej kultury zdrowia, zdrowego stylu życia, jako absolutnego priorytetu dla każdego - bez wyjątku - człowieka. Podyktowane są tym podstawowe linie towarowe, z którymi firma pracuje.

Produkty Vision produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami GMP oraz posiadają certyfikaty rejestracji w oficjalnych organach wszystkich państw, gdzie Firma prowadzi swoją działalność. Produkt ze znakiem jakości Vision International People Group w sprzedaży bezpośredniej za pomocą sieci niezależnych dystrybutorów. Ten sposób rozpowszechniania określany jest jako Net Work Marketing — marketing sieciowy.

Dzisiaj wpływ marketingu sieciowego na ekonomię i całe społeczeństwo wychodzi poza ramy prostego zaspokojenia popytu konsumentów. W danym momencie jest to interesująca alternatywa lub wspaniałe uzupełnienie tradycyjnej, profesjonalnej działalności i efektywny sposób rozprowadzania towarów i usług, który coraz częściej zapożyczają tradycyjne firmy, dążące do zajęcia pozycji lidera na rynku.

Cytaty:
Pomagając bliźniemu zyskać zdrowie i bogactwo, człowiek czyni swoje życie potrzebnym i staje się osobowością. Na tym polega szlachetna misja naszej Firmy, ponieważ pomimo wielu różnic między ludźmi prawo natury jest jedno - życie daje życie i na tym polega jego sens.

Dmitrij BuriakNajważniejszą, charakterystyczną cechą wszystkich produktów Vision jest to, że przeszły one dokładne badania swojego składu oraz otrzymały kliniczną aprobatę na podstawie badań przeprowadzonych w Klinice Leczenia Żywnościowego przy Instytucie Żywienia Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych. Skuteczność wszystkich produktów "Vision" została udowodniona w badaniach klinicznych. Bardzo dobrze znane jest działanie każdego składnika dowolnego produktu Firmy.

Dyrektor Instytutu Żywienia
Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych
doktor hab. nauk medycznych,
profesor, członek Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych
Wiktor Aleksandrowich Tuteljan